تبلیغات
دل خون - مطالب تیر 1390
دل خون
   بازی آنلاین

تبلیغات

آیرو درای Air O Dry با هدیه (خشک کن لباس )

فروش مستقیم و بدون واسطه

 

با ضمانت تحویل جنس درجه ۱ اورجینال اصلی

 

با ۱ سال گارانتی

این دستگاه جهت زود خشک  کردن لباس های شما به کار می رود…

ادامه مطلب

عكس های بازیكنان خارجی با همسرانشان

 همسران بازیکنان    عکس بازیکنان به همراه همسرشان

اشلی کول

ادامه مطلب

تعبیر خواب عشق

کرم موبر باله آ

تعبیر خواب عشق
عشق در خواب دیدنی نیست مگر اینکه خودتان یا دیگری را عاشق بیابید. عشق در هر غالبی که باشد در خواب‌های ما حرص و آز و ولع است و حتی طمع زیاد و مضر. ضعیف‌ترین نوع عشق در خواب به نیاز و شدیدترین آن به حرص و طمع تعبیر می‌شود. در خواب عشق به اشخاص یا چیزهای بد و مکروه خوب نیست. عشق به هم جنس هم تعبیر خوشی ندارد و وبال و گرفتاری است. اگر در خواب ببینید عاشق شده‌اید و معشوق خود را بشناسید کارتان به کسی می‌افتد که به نحوی با کسی که عاشقش شده‌اید قابل تشابه و انطباق باشد. چنانچه در خواب ببینید که عاشق شده‌اید و ندانید معشوقتان کیست محتاج می‌شوید و اندازه احتیاج شما به نسبت شدت و ضعف عشق متفاوت می‌شود اگر ببینید عاشق شده‌اید و معشوقتان را چه معروف و چه مجهول در کنار خود دارید حاجتتان روا می‌گردد.

تعبیر خواب طاووس

کرم موبر باله آ

تعبیر خواب طاووس
طاووس فریب زیبائی‌هاست و چون گوشت این مرغ دل‌فریب و چشم‌گیر خوردنی نیست در رویاهای ما فریب باطل تلقی می‌شود. انسان به‌طور‌کلی، زن و مرد، در معرض فریب و دستخوش مطامعی است که زیبائی‌های جهان به او القا می‌کنند و نوع مرد بیش از هر چیز می‌تواند در معرض فریب زن باشد. به همین علت معبران طاووس را زنی زیبا و فریبنده تعبیر کرده‌اند که چون در منظر بیننده خواب قرار می‌گیرد او را می‌فریبد، از راه به در می‌برد و به باطل می‌کشاند. چنانچه در خواب طاووسی را دیدید که می‌خرامد و بال و پر رنگارنگ خود را می‌گشاید و جلوه می‌کند نشان آن است که فریب در کمین شماست و این بستگی می‌یابد به وضع و موقعیتی که دارید. البته این را خود بیننده خواب بهتر می‌داند که چه چیز زودتر فریبش می‌دهد. هستند کسانی که فریب زن را می‌خوردند. برخی پول گولشان می‌زند و دسته‌ای در مقابل جاه و مقام ضعف دارند. به هر حال دیدن طاووس در خواب احتمال فریب‌خوردن بیننده خواب را هشدار می‌دهد چه فریب زن و چه فریب دنیا.

بخار شوی مانستر استیم کلینر Monster Steam Cleaner

ترکیبی از پاکیزگی و بهداشت ، تمیزی و راحتی

 

توضیحات مربوط به کالا

این بخار شوی وسیله ای است جدید برای تمیز کردن که در مقایسه با روشهای سنتی و قدیمی بسیار بهداشتی تر و موثر تر می باشد .با کمک این دستگاه با قدرت بالا می توانید ظرف مدت چند دقیقه آب را به بخار تبدیل کرده و تمام کثیفی ها و جرمها را از سطوح بردارید.بخار شوی دستی Monster برای همیشه راهای سنتی را در شستشو تغییر داده است .
تیم R & D به همراه لابراتورهای مجهز توانسته محصولی تولید کند که در عین بهداشتی بودن ، تمامی باکتریها ، جرمها و آلودگی ها را با نیروی بخار پاک می کند .این دستگاه استانداردهای جدیدی را در امر پاکیزگی بکار گرفته است ، شما می توانید این بخار شوی را در تمام سطوح و با ایمنی و بهداشت %100 بکار بگیرید .

ادامه مطلب

تعبیر خواب صندوق

تعبیر خواب صندوق
صندوق همسر است یا دوست رازدار و یک‌رنگ. ابن‌سیرین می‌گوید که صندوق در خواب یا جاه است یا زن و هم او از امام صادق علیه‌السلام نقل می‌کند که صندوق در خواب یا جاه است یا بلندی و رفعت یا زن. اما صندوق دوست خوب و شفیق و رازدار است یا زن که انسان فقط به این دو نفر می‌تواند راز خویش را باز بگوید و به ایشان می‌تواند اعتماد داشته باشد. در شرایطی اتفاق می‌افتد که مردان به همسر خود اعتماد می‌کنند و راز خویش را می‌گویند ولی به پدر و مادر خود این اعتماد را نشان نمی‌دهند. اگر در خواب ببینید صندوقی آهنین دارید یا زنی سالم دارید یا دوستی قابل‌اعتماد. اگر در خواب ببینید که در صندوقی را گشودید و از درون آن چیزی بدیع بیرون آوردید که گمان نداشتید در صندوق باشد و بالجمله از دیدن آن نیز خوشحال شدید صاحب فرزند می‌شوید. اگر در خواب ببینید صندوق نسوز بزرگی دارید دوستی صاحب‌مقام و شخصیت و رازدار می‌یابید که می‌توانید به او مطمئن باشید. اگر دیدید صندوق چوبی و شکسته دارید به همسرتان نمی‌توانید اطمینان داشته باشید یا او بیمار و رنجور می‌شود. همین حالت است اگر ببینید صندوقی داشتید که شکسته یا سوخته یا سوراخ شده است. اگر در خواب ببینید که صندوقی داشته‌اید و آن را دزد برده یا گم کرده‌اید همسرتان را از دست می‌دهید.

تعبیر خواب صفحه

تعبیر خواب صفحه
صفحه گرامافون همسر یا مصاحب وراج و پرحرفی است که در خانه شما می‌زید یا دوستی است که بسیار حرف می‌زند و با مکرر‌گوئی‌های خویش موجب تکدر و تألم شما می‌شود لیکن هرگز او را از خود نمی‌رانید و نمی‌رنجانید. اگر کسی صفحه‌ای به شما داد امانتی به شما سپرده می‌شود و اگر شما به کسی صفحه دادید به یکی از دوستان خویش کمک می‌کنید و این کمک شما بیشتر لفظی و ارزنده است زیرا با این که وسعت و توانائی زیاد در آن زمینه ندارید این مساعدت را انجام می‌دهید. اگر دیدید کسی صفحه متعلق به شما را شکست به شما زیان وارد می‌آورد، اگر خودتان صفحه را شکستید با همسرتان اختلاف شدید پیدا می‌کنید یا دوستی را به شدت می‌رنجانید و از خود می‌رانید.

تعبیر خواب عروسی

تعبیر خواب عروسی
دیدن عروسی در خواب‌ها به هیچ وجه خوب نیست. تمام معبران عروسی را عزا دانسته‌اند و عروس را بلا و فتنه و آفت و مصیبت. تنها یک مورد بد نیست که عروس را به نام و مشخصات بشناسید تازه در این مورد هم تردید فراوان وجود دارد و شرایطی است که توضیح آن وقت می‌گیرد و بیشتر ایجاد تردید می‌کند. اگر کسی در خواب ببیند که داماد شده و نداند عروس کیست و چه نامیده می‌شود به هیچ وجه خوب نیست چون معبران نوشته‌اند پایان عمر چنین کسی نزدیک است. زن نیز اگر چنین خوابی ببیند و نداند داماد کیست و چه کسی شوهر کرده حکم همین است.

تعبیر خواب طناب

تعبیر خواب طناب
طناب در خواب کاری است که می‌کنید، رشته‌‌ای است که در دست دارید و پیوندی است که شما را به دیگر افراد جامعه ارتباط می‌دهد. اگر در خواب ببینید که مثلاً به خواهش همسرتان طنابی در حیاط خانه می‌بندید که رخت‌های شسته را روی آن بگسترانند بین شما و همسرتان و سایر افراد خانواده پیوندی استوار می‌شود که به اندازه استحکام آن طناب محکم است و به اندازه طول آن طناب طولانی. البته این طول و استحکام نسبی است نه میزانی که با وجب اندازه‌گیری شود. اگر دیدید طنابی هست و شما را به آن آویخته‌اند و از زمین پای شما بلند می‌شود شأن و مقام و مرتبه شما بالا می‌رود و ارتقا می‌یابید، محبوب می‌شوید. غالباً کسانی که طناب در خواب می‌بینند در همین دو زمینه است. یا گستردن لباس یا دار‌زدن که اغلب متوحش می‌گردند ولی دار‌زدن جای تشویش ندارد. حال اگر در همان حال دیدید که طناب‌دار پاره شد و شما افتادید و سقوط کردید خوب نیست چون نشانه تنزل شأن است و سقوط اجتماعی. مسئله مرگ با دار در این نوع خواب‌ها مطرح نمی‌شود بلکه برخاستن و فرود‌آمدن محور قرار می‌گیرد چه روح ما برای نشان‌دادن فراز و فرود وسیله‌ای می‌جوید و دار را برمی‌گزیند. اگر از طناب پائین بیایید باز تنزل شأن است. اگر ببینید که دست‌های شما را با طناب بسته‌اند کاری پیش می‌آید که نمی‌توانید انجام دهید و در واقع وا می‌مانید و اگر طناب به پای شما بسته بود به جائی باید بروید که نمی‌توانید. اگر دیدید طنابی به گردن شما بسته‌اند و سر طرف دیگر طناب افتاده به زمین یا دیده نمی‌شود دینی به گردن شما هست که ادا نکرده‌اید. اگر دیدید طناب بلندی هست و شما آن را گسیخته و پاره کردید عهد شکنی می‌کنید و اگر طناب متعلق به کسی باشد رابطه خود را با او می‌برید و قطع می‌نمائید. اگر دیدید طناب می‌بافید پیمان می‌بندید یا نذر می‌کنید.

تعبیر خواب صفحه

کرم موبر باله آ

تعبیر خواب صفحه
صفحه گرامافون همسر یا مصاحب وراج و پرحرفی است که در خانه شما می‌زید یا دوستی است که بسیار حرف می‌زند و با مکرر‌گوئی‌های خویش موجب تکدر و تألم شما می‌شود لیکن هرگز او را از خود نمی‌رانید و نمی‌رنجانید. اگر کسی صفحه‌ای به شما داد امانتی به شما سپرده می‌شود و اگر شما به کسی صفحه دادید به یکی از دوستان خویش کمک می‌کنید و این کمک شما بیشتر لفظی و ارزنده است زیرا با این که وسعت و توانائی زیاد در آن زمینه ندارید این مساعدت را انجام می‌دهید. اگر دیدید کسی صفحه متعلق به شما را شکست به شما زیان وارد می‌آورد، اگر خودتان صفحه را شکستید با همسرتان اختلاف شدید پیدا می‌کنید یا دوستی را به شدت می‌رنجانید و از خود می‌رانید.

تعبیر خواب سبزه

تعبیر خواب سبزه
سبزه در خواب‌های ما فرج و شادمانی و خرمی و خوشی است و چنانچه ببینیم سبزه را از زمین می‌کنیم و می‌خوریم و آن سبزه طعم و مزه خوبی دارد نعمت است و پول و همه چیزهائی که به زندگی، رنگ و حال و هوای دل‌پذیری می‌بخشند و جلوه و جلای خوب‌تری می‌دهند. اگر سبزه به دهان تلخ و بدمزه بود نشان آن است که به نیت شادمانی و خوشی و خرمی کاری می‌کنیم که موجب غم و اندوه می‌شود. کار خیری انجام می‌دهیم که بدفرجام است. اگر سبزه را بر زمین دیدیم یا به زبان دیگر زمینی دیدیم پوشیده از سبزه و احساس کردیم که آن سبزه‌زار به خودمان تعلق دارد آینده‌ای خوب خواهیم داشت. همین‌طور است اگر سبزه‌زاری ببینید که گیاهان سبز و شناخته شده داشته باشد اگر چه احساس کنید ملک متعلق به شما نیست، علف خشکیده غم و اندوه است و اگر سبزه پژمرده و خشکی را از زمین بردارید به طوری‌که در دستتان پوک شود و ذرات آن به زمین بریزد نشان آن است که مالی را از دست می‌دهید یا هزینه می‌کنید. سبزه‌زاری که به جای سبزی و خرمی زرد و پژمرده باشد آینده‌ای است غم‌آلود و پر از رنج و گرفتاری. اگر ببینید که مشتی علف زرد در دست دارید رنجوری و بیماری است و اگر علف زرد به کسی بدهید ستم می‌کنید. اگر سبزه یا سبزه‌زاری در خواب ببینید که احساس کنید خودتان کاشته‌اید نیکی و نیکوکاری است و اگر سبزه‌زاری باشد که احساس کنید دیگری کاشته و شما به نیت تفرج بر آن راه می‌روید بهره‌مندی است از نیکی دیگران. چنانچه بر همین سبزه‌زار به نیت تخریب راه بروید ستمگری است و فساد ورزیدن با دیگران که نیت خیر دارند.

تعبیر خواب طلاق

http://www.1.200ax.com/upload_pic/1283674489.gif
تعبیر خواب طلاق
از امام صادق علیه‌السلام نقل می‌کنند که اگر ببینید زن خویش را طلاق داده‌اید کاری می‌کنید که از کرده خود پشیمان و نادم می‌شوید. معبران دیگر نیز با اندکی اختلاف همین عقیده را دارند. اما نود درصد کسانی که همسر خویش را طلاق می‌دهند یا ازدواج‌هائی که به متارکه و جدائی می‌انجامد همراه با ندامت و ملامت و پشیمانی و سرزنش است و به همین علت است که غالباً رجوع اتفاق می‌افتد و زوجین با ابراز پشیمانی به سوی یکدیگر باز می‌گردند به‌خصوص اگر صاحب فرزند یا فرزندانی باشند. زمینه تعبیر فوق و اطلاق ندامت به امر طلاق در خواب نیز همین است. چنانچه در خواب ببینید که همسری دارید و او را طلاق داده‌اید کاری می‌کنید که از انجام آن خشنود نمی‌شوید. شما را ملامت می‌کنند ولی اگر در خواب ببینید که همسر خود را می‌خواهید طلاق بدهید غصه و اندوهی دارید که تلاش می‌کنید از رنج آن برهید. اگر ببینید که دیگری همسر خود را طلاق داده تعبیر عیناً همین است که گفتیم. باز هم شما غم و اندوهی دارید که می‌کوشید از عذابش آسوده گردید و مشاهده متارکه دیگران واکنش نوعی حسرت‌خوردن است که دیگری از انقیاد رهید و راحت شد و من هنوز در بستر غم و رنج هستم.

تعبیر خواب سیرابی

کرم موبر باله آ

تعبیر خواب سیرابی
دیدن سیرابی در خواب نیکو است به‌خصوص اگر بیننده خواب بیمار باشد و تعبیر آن شفا از بیماری و نجات از رنجوری است. سیرابی معده نشخوار‌کنندگان حلال گوشت است و دیدن آن در خواب نشان سود و نفع است. سیرابی پخته دیدن به خواب بهتر از سیرابی نپخته است و خالی و بدون سرگین بهتر است زیرا نوشته‌اند سیرابی کثیف و پر از سرگین مال حرام است.

تعبیر خواب شاخ

تعبیر خواب شاخ
شاخ در حیوانات هم وجه تمیز نرینگی و مادگی است و هم وسیله دفاعی و کلاً برای حیوانات است نه انسان و چنانچه انسانی شاخ داشته باشد موجودی است غیر‌طبیعی. شاخ در آوردن هم امری است استثنائی و غیر‌معقول و به همین علت است که دروغ‌های بزرگ و غیر‌قابل‌باور را دروغ شاخ‌دار نامیده‌اند. دروغ شاخ‌دار یعنی دروغی که عقل سلیم نمی‌پذیرد یا انسان از شنید نش شاخ در می‌آورد. قبلاً نوشتم که خواب‌های ما نمی‌توانند با زندگی بیداری ما بی‌رابطه باشند لذا تمام تعابیر بر مبنای این رابطه به وجود آمده‌اند. با قبول این فرضیه چنانچه در خواب ببینیم که شاخ در آورده‌ایم نشان دو چیز می‌‌تواند باشد. یا کاری می‌کنیم که مورد طعن و تمسخر قرار می‌گیریم و انگشت‌نما می‌شویم و مردم درباره ما سخن خواهند گفت یا با حادثه‌ای برخورد می‌کنیم که به همان اندازه دروغ بزرگ ما را به حیرت و اعجاب وا‌می‌دارد. این منوط است به نوع کارهائی که در بیداری انجام می‌دهیم. حال اگر کسی در خواب ببیند که شاخ در آورده خودش با توجه به موقعیتی که دارد می‌تواند خواب خویش را جهت‌یابی کند. در دو حالت شاخ در خواب می‌بینیم. یا خودمان شاخ در آورده باشیم که تعبیرش را نوشتم یا به شکل و عنوان برخوردی با شاخ حیوانات داشته باشیم. اگر در خواب ببینیم که شاخ حیوانی را گرفته‌ایم دست به کاری می‌زنیم و خطر می‌کنیم. اهمیت کار با هیکل و اندازه و هیبت حیوان بستگی دارد. اگر بزی ضعیف باشد کار کوچک‌تر و بی‌اهمیت‌تر است و چنانچه یک کرگردن قوی هیکل و عظیم الجثه باشد کاری است بزرگ. اگر در خواب ببینیم که تعدادی شاخ حیوانات در خانه داریم و مثل موزه شکار، شاخ‌ها را به دیوار نصب کرده‌ایم نشان آن است که به خود مغرور می‌شویم و پیروزی‌های خویش رابه رخ دیگران می‌کشیم و این غروری است بیهوده. یکی از معبران معاصر می‌گفت ( اگر ببینید شاخ حیوانی را در جیب یا کشوی میز خویش نهاده‌اید یکی از فرزندانتان نافرمانی می‌کند. خواب شما می‌گوید که با یکی از فرزندانتان اختلاف می‌یابید یا او سبب بروز دردسر برای شما می‌شود.) اگر در خواب ببینید که شاخ حیوانی را گرفتید و شکستید بر دشمن پیروز می‌شوید و اگر موفق نشدید و دچار هراس شدید شکست می‌خورید. اگر گریختید زیان می‌بینید.

رنده برقی جنیوس نایسر دایسر اصل آلمان با هدیه و گارانتی تعویض

فروش مستقیم و بدون واسطه

 

با ضمانت تحویل جنس درجه ۱ اورجینال اصلی

 

با گارانتی تعویض

 

تیغه ها از جنس تیغه های استیل جراحی هستند

که تیزی آنها شناخته شده است

 و نیازی به تیز کردن ندارند

 

رنده برقی نایسر دایسر نحوه آشپزی شما را تغییر خواهد داد و آشپزی شما را حرفه ای و در عین حال ساده و سریع خواهد ساخت. بسیار سریع پیاز و سیب زمینی را حلقه می کند، توت فرنگی را خرد می کند، پنیر را رنده می کند،کدو را می برد و حتی یخ را پودر می کند.


ادامه مطلب

دستکش خانگی آلوورا - دوقلو ، ضد حساسیت و معطر

یکعدد اشانتیون

ضد حساسیت - معطر

فوق العاده نرم و راحت

کیفیت بالا و بسیار مقاوم

تهیه شده از مرغوب ترین لاتکس طبیعی با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا

مناسب برای نظافت سرویس های بهداشتی و ضد عفونی نمودن محیط های بهداشتی

دارای آستری از جنس کتان در داخل دستکش که راحتی و نرمی دلپذیری را برای دستان شما به ارمغان می آورد.

معطر ، ساقدار ، گیاهی و با رنگ طبیعی بسیار زیبا

دارای مجوز وزارت بهداشت و درمان

این محصول در راستای اهداف بهبود کیفیت مستمر خود گواهینامه8 های مدیریت کیفیت ISO 9001:2000 و CE  اتحادیه اروپا را دریافت و استاندارد آمریکایی ASTM D 4679 – 02 و استاندارد های اروپایی EN 388 و EN 374 و EN 420  را برای فرآیند های تولیدی خود کسب نموده است.

قابل استفاده در :

منازل – رستوران ها- محیط های علمی – تحقیقاتی، آزمایشگاهها و ...

احتیاط:

 • ·       از قرار دادن در مقابل تابش مستقیم نور خورشید و حرارت خودداری نمایید. 
 • ·       بعد از اتمام کار، دستکش را با آب تمیز شسته و در مجاورت هوا خشک نمایید.

 

محصولات اصل را از ما بخواهید

 

محصول شرکت اروپایی HONGYU RUBBER 

بارکد محصول : 4979909720530

 

لطفاً سایز مورد نظر را در بخش پیام خریدار از بین سه سایز کوچک – متوسط و بزرگ برای ما بنویسید

تعبیر خواب سجاده

کرم موبر باله آ

تعبیر خواب سجاده
دیدن سجاده در خواب نیکو است به خصوص اگر به خودتان تعلق نداشته باشد و بر آن نشسته یا ایستاده باشید. چنانچه در خواب ببینید بر سجاده متعلق به خودتان نشسته‌اید نشان آن است که کاری نیک انجام می‌دهید و عملی در جهت رضای خداوند می‌کنید. اگر در خواب ببینید که سجاده‌ای دارید ولی دیگری بر آن به نماز ایستاده بنیان خیر می‌نهید یعنی کاری می‌کنید که دیگران به تناوب و استمرار از آن بهره‌مند می‌شوند و نام شما را به نیکی می‌آورند مانند تعئین موقوفات و بنای مسجد و حفر قنات و ایجاد کاریز و بنیاد سیل‌بند. اگر در خواب ببینید که بر سجاده متعلق به دیگری به نماز ایستاده‌اید شما از کار خیر دیگران سود می‌برید. اگر ببینید که سجاده خویش را شسته و در آفتاب گسترده‌اید تا خشک شود از گناه توبه می‌کنید و از طریق خلاف برمی‌گردید. اگر ببینید که سجاده‌ای دارید اما سوخته یا سوراخ شده خواب شما می‌گوید که گناهی مرتکب شده‌اید که آثار آن باقی است و هنوز توبه نکرده‌اید.

تعبیر خواب شب

تعبیر خواب شب
شب باید تاریک باشد اما هر تاریکی در خواب‌های ما شب نیست. گاه اتفاق می‌افتد که خواب را درون ظلمت می‌یابیم. این تاریکی تعبیر دیگری دارد و تعبیر شب به آن اطلاق نمی‌شود ولی گاه نیز ‌هست که تاریکی را می‌بینیم و از ذهن ما می‌گذرد که شب است در این صورت باید دنبال تعبیر شب بگردیم. در رویاهای ما شب مجهول و راز است و هر چه تاریک‌تر و ظلمانی‌تر باشد این راز و مجهول بزرگ‌تر و پیچیده‌تر می‌باشد. چنانچه در خواب شب ببینیم و مشاهده کنیم که در ظلمت شب راه می‌رویم با مجهول درازی رو‌به‌رو می‌شویم که ما را به تکاپو و تلاش بر‌می‌انگیزد و کوشش‌هائی در جهت کشف راز و حل مجهول به عمل می‌آوریم ولی اگر شب مهتابی و روشن بود و به علت نور ماه یا چراغ روشن شده و ظلمت طبیعی آن شکسته بود خوابی است نیکو که خبر از فرج بعد از عسرت و تنگی می‌دهد. اگر وامداری در خواب چنین شبی را ببیند که نور ماه آن را شکسته یا ستاره درخشان بر آسمان آنست وام خود را می‌پردازد و همین‌طور بیمار اگر ببیند در شب تاریک چراغ دارد یا نور ماه بر او تابیده از بیماری شفا حاصل می‌کند.

تعبیر خواب سشوار

تعبیر خواب سشوار
سشوار در خواب دوست یا کمکی است پر سر و صدا و مزاحم که ضمن مفید‌بودن و خدمت‌کردن زیاد حرف می‌زند و زحمت می‌دهد و تصدیع به وجود می‌آورد. اگر در خواب دیدید سشوار دارید چنین کسی به زندگی شما وارد می‌شود. سشوار دستی شخصی است با همین مشخصات با این تفاوت که او به شما مراجعه می‌کند و سشوار پایه‌دار کسی است با همان خصوصیات که شما نزد او می‌روید و خدمت می‌خواهید. اگر دیدید سشوار پایه‌دار و بزرگ در خانه دارید در روزهای آینده به طبیب مراجعه می‌کنید. اگر دیدید کسی به شما سشوار پایه‌دار می‌دهد او وسیله آشنائی شما با شخصی می‌شود که می‌تواند خدمتی در جهت منافع شما انجام دهد. اگر شما به کسی سشوار پایه‌دار دادید شما سبب می‌شوید او با چنین شخصی آشنا شود یا به طبیب مراجعه کند. سشوار دستی خدمتکار یا دوستی است که به خانه شما می‌آید و زیاد حرف می‌زند و تصدیع می‌دهد.

تعبیر خواب شراب

تعبیر خواب شراب
اگر در خواب ببینید که شراب می‌‌نوشید دو حالت دارد. چنانچه شراب را به نیت یک ماده سکر آور می‌خورید ارتکاب گناه و تحصیل مال حرام است و اگر به قصد تبرید و فرح و انبساط می‌نوشید اقدام خیر و تحصیل مال حلال است و نعمت و فراوانی. مجلسی رحمه الله علیه شراب را مال حرام دانسته و مؤلف نفایس‌الفنون‌حکم کلی داده و همه شربت‌ها را مال و علم دانسته است البته اگر شیرین باشند چون شربت‌های ترش و دارای طعم‌های دیگر تعابیری دیگر می‌یابند. ابن‌سیرین نیز نوشته شراب‌هائی که به طعم تلخ و ترش و به بوی‌ناخوش باشند غم و اندوه می‌آورند و نیکو نیستند، به‌طور‌کلی نوشیدن شراب در خواب هم نمی‌تواند مفید باشد.

جاکفشی شوز آندر shoes under کم جا ماهواره ای

توضیحات مربوط به این کالا 

دوست دارید کفش بخرید؟ اما جایی برای نگه داری از آن ها را ندارید؟ سعی می کنید آن ها را طبقه بندی کنید و یا آن ها را در جعبه هایشان نگه دارید  اما همیشه جا کم می آورید؟

شما می توانید با این جاکفشی بی نظیر از یک بی نظمی به یک نظم و زیبایی منحصر به فردی دست پیدا کنید.

 جا کفشی Shoes Under به راحتی در زیر تخت در منزلتان جا می شود. این محصول را می توانید در کف کمد دیواریتان نیز قرار دهید. حالا شما برای خرید کفش های جدید هم جای کافی دارید.

برخی از امكانات و قابلیتها:

· با ذخیره سازی فضا راه حلی مناسب است برای نظم دادن و حفاظت از کفش های شما.

· ظرفیت 12 جفت كفش 

. به وسیله دسته نایلونی محکم آن شما به راحتی می توانید آن را حرکت دهید.

 

سوالات متداول در ارتباط با این کالا

در هر جاکفشی چند کفش را می توان گذاشت؟


با طراحی خاص در هر سری جاکفشی شوز اندر می توانید 12 جفت کفش را قرار دهید.

من جا کفشی می خواهم که گرد و خاک و رطوبت به کفشهایم نفوذ نکند؟


ما این جاکفشی را به شما پیشنهاد می کنیم چون با بستن درب آن از نفوذ خاک و رطوبت و حشره در داخل آن جلوگیری می کند. 

تعبیر خواب سنجاق

http://www.1.200ax.com/upload_pic/1285396260.gif
تعبیر خواب سنجاق
سنجاق دوست مهربان یار شفیق و رفیق خوبی است که شما برای او ارزش زیاد قائل نیستید اما وجودش برای شما بسیار مغتنم است. او با وجود خردی و حقارت کارهای بزرگ انجام می‌دهد و در سختی‌ها و مشقات به یاری شما می‌شتابد و مؤثر واقع می‌شود. سنجاق ته‌گرد زنی است که هم در خانه کار می‌کند و هم در خارج خانه فعالیت دارد، این‌گونه زنان در بیرون خانه چون مردان فعال هستند و به محض بازگشت به خانه زن می‌شوند و مدیریت و دلسوزی خانواده را متحمل می‌گردند و برای فرزندانشان مادر هستند. سنجاق سینه زنی است کاردان و در عین حال بسیار زیبا. سنجاق قفلی زن خدمتکاری است که همه کارهای خانه با او است ولی دیده نمی‌شود. سنجاق سر خانمی است مغرور و خود‌خواه که فقط به جاه و مقام خویش می‌اندیشد و هیچ هنری از او مشاهده نمی‌شود. گم‌شدن سنجاق به معنی از دست‌دادن همان کسی است که تعبیر سنجاق به او بر می‌گردد و به معنی معلق‌ماندن کارهائی است که او می‌توانست انجام دهد.

تعبیر خواب شیطان

تعبیر خواب شیطان
ـ اگر ببیند مطیع ابلیس شد، به هوای نفس گرفتار می‌آید.


ـ اگر ببیند ابلیس چیزی به او بخشید، اگر چیز خوبی ببخشد مال حرام بدست می‌آورد و اگر چیز بدی ببخشد در دین و اعتقادش خلل وارد می‌شود.


ـ اگر ابلیس را شادمان ببیند، تعبیر آن باشد که مردم در راه تباهی سیر می‌کنند‌.


ـ اگر ببیند با شمشیر یا اسلحه به ابلیس حمله کرد و او بگریخت، به مقامی والا می‌رسد و به عدل و ‌‌داد رفتار خواهد کرد.


ـ اگر ببیند موفق به کشتن ابلیس شد، بر هوای نفس غلبه می‌کند و درستکاری در پیش می‌گیرد‌.


تام چت ویندرا 

دیدن ابلیس در خواب، به مفهوم امیال جنسی و غیرایز سرکوفته است، خواب ابلیس بد طالع نیست و قاعدتاً در مواقعی ظاهر می‌شود که فرد تصمیم می‌گیرد از راه خلاف موازین اخلاقی به هدفی لذتبخش و پر سود برسد.


دانیال 

ـ اگر ابلیس را در خواب ببیند، دلیل بر دیدن دشمنی است دروغگو، بی‌اعتقاد، فریبکار بی‌شرم و نا‌امید از خوبی‌ها و تیکی‌ها که همواره دیگران را به بدی و شر می‌خواند و برخورد نکردن با او مناسب‌تر است.


ـ اگر ببیند با شیطان جنگید و او را مغلوب کرد، تعبیر آن باشد که به خیر و صلاح تمایل دارد.


ـ اگر ببیند با ابلیس درگیر شد و شکست خورد، به راه شر و فساد تمایل دارد.


ـ اگر ببیند با ابلیس سخن می‌گوید، از راه الهی منحرف می‌شود و سر از اطاعت پروردگار باز می‌زند‌.


ـ اگر ببیند ابلیس نصیحتش می‌کند و او خشنود است، تعبیر چنان است که هم به مال و هم به تن و جان او آسیب می‌رسد.


ـ اگر ببیند ابلیس دست او را گرفت و به جائی برد، دلیل انست که به گناهی بزرگ دست خواهد زد و اگر در خواب لفظ استغفار بر لب ْورده باشد پس از گناه به نصیحت خیرخواهی از گناه باز خواهد گشت.


ـ اگر ببیند بر‌کردن ابلیس زنجیر می‌گذارد، در راه دین میان اهل رستگاری به شادمانی می‌رسد.


ـ اگر ابلیس را در مانده ببیند دلیل آن بلشد که علما و درستکاران و صالحان به توفیق خواهند رسید.

تعبیر خواب شلوار

http://www.1.200ax.com/upload_pic/1285396260.gif
تعبیر خواب شلوار
جامه  معنی عام دارد. به قبای بلند و گشاد و دراز اطلاق نمی‌شود بلکه به مجموع چیزهائی که می‌پوشیم جامه گفته می‌شود. کت و شلوار، پیراهن، جلیقه، و احیاناً بارانی و پالتو. همه این‌ها جامه هستند یا فرد‌فرد به جای خود جامه نامیده می‌شوند. در خواب جامه حیثیت و آبروی مرد یا کسب و کار او می‌باشد و طبعاً اگر جامه‌اش تمیز و شیک و نو باشد بیننده خواب مردی است آبرومند و شریف با کسب و کاری خوب و پر درآمد و چنانچه لباسش بد و ناموزون و کثیف و پاره باشد شخصی است بی‌آبرو که کار و حرفه خوبی هم ندارد. این یک تعبیر کلی است نسبت به جامه اما جامه می‌تواند از جنس‌های مختلف و حالات گوناگون و رنگ‌های متفاوت باشد که هر یک تعبیری خاص خود دارد. اگر در خواب دیدید جامه‌ای به تن دارید که ظاهرش تمیز است و خوب و شکیل اما باطن و زیر آن چرک و کثیف و پاره و مندرس است مردی هستید که مردم جامعه شما را شریف و محترم می‌دانند در حالی که خودتان می‌دانید مستحق این احترام و شرافت نیستید و به نا‌حق خود را متقی و منزه نشان داده‌اید. عکس این هم درست است یعنی اگر ظاهر جامه شما کثیف و مندرس بود اما زیر جامه‌ای پاک و پاکیزه و نو و اطو شده پوشیده‌اید مردی هستید که جامعه با چشم بد به شما می‌نگرد و کارهائی کرده‌اید که در حق شما بد قضاوت می‌کنند ولی در باطن انسانی پاک و شریف هستید که قدرتان شناخته نشده.

تعبیر خواب صابون

تعبیر خواب صابون
صابون در خواب نشانه تحصیل برائت است. اگر محکومی، متهمی، یا محبوسی در رویای خویش ببیند که با صابون لباس یا سر و تن خویش را می‌شوید برائت حاصل می‌کند. اگر متهم است رفع اتهام می‌شود. اگر محکوم است حکم لغو می‌گردد و اگر محبوس است از زندان خلاص می‌شود. چنانچه وامداری این خواب را ببیند ادای دین می‌کند و دیون خویش را می‌پردازد و آسوده می‌شود. به همین نحو اگر بیماری ببیند که سر و تن یا لباس خویش را با صابون می‌شوید از بیماری شفا می‌یابد و سلامتش اعاده می‌گردد. هر کس خودش بهتر می‌داند چقدر پاک و صالح است و تا چه حد بدی و ناخالصی دارد. چنانچه انسان ناصالحی در خواب ببیند که دست و روی خویش را با صابون می‌شوید به راه صلاح باز می‌گردد و از ادامه کارهای زشت باز می‌ایستد. حال اگر ببینیم که دیگری، ما یا جامه و لباس ما را با صابون می‌شوید او ما را از سختی و تنگی می‌رهاند و موجب برائت یا تطهیرمان می‌گردد البته با توجه به شرایط و موقعیتی که دارا هستیم. روی‌هم‌رفته دیدن صابون در خواب بد نیست. خوردن صابون رباخواری و خوردن مال حرام است و شیاف صابون اقدام به فساد است.

تعبیر خواب شمشاد

کرم موبر باله آ

تعبیر خواب شمشاد
شمشاد مردی است نه چندان توانگر و مال دار و نه چندان فقیر و مستمند ولی هر چه دارد می‌نمایاند و پنهان نمی‌کند. او حد خویش را می‌‌شناسد و در رعایت حدود دیگران نیز اصرار دارد. او انسانی است که هر چه زائد بر نیاز خویشتن دارد در پایان سال انفاق می‌کند و مجدداً با اقل سرمایه کار خویش را می‌آغازد و در آخر سال بار دیگر صاحب تمکن می‌گردد و برنامه سال پیش را به اجرا در می‌آورد. او مردی است خوش‌رو و نیک‌محضر و راز‌دار که اسرار اطرافیان خویش را می‌داند و هرگز بر زبان نمی‌آورد و پرده کسی را نمی‌درد. شمشاد در خواب‌های ما چنین انسانی است به اضافه سرسبزی و فرح و شادی. پس اگر در خواب شمشاد دیدید اشاره‌ای است به اینکه در آینده نه چندان دور با چنان مردی برخورد خواهید داشت. دیدن شمشاد خوب است و به هر عنوان که ببینید تعبیر بدی ندارد و اگر در خانه خود داشته باشید و در خواب ببینید که در باغچه محل مسکونی خودتان شمشادهائی کاشته‌اید و دارید البته بهتر است تا در پارک یا جای دیگر ببینید.

تعبیر خواب شیشه

http://www.1.200ax.com/upload_pic/1285396260.gif
تعبیر خواب شیشه
معبران نوشته‌اند شیشه بطری زن است و محتوای آن مال زن است یا کامی است که از زن گرفته می‌شود. اگر در خواب فقط شیشه ببینیم اشاره کلی است به زن و بیشتر باید دید که درون شیشه چیست یا شیشه برای چه هدف و منظوری فراهم آمده است. شیشه‌هائی که درون آنها مشروبات الکلی می‌ریزند اشاره‌ای هستند به فساد و تباهی و گناه. اگر شیشه‌ای داریم که درون آن آب ریخته‌ایم نشان آن است که از جانب زن یا همسر بیننده خواب امنیت و راحت پدید می‌آید. اگر شیشه رنگی باشد نوع رنگ اهمیت پیدا می‌کند. اصولاً شیشه‌های رنگی اشاره به مشکلات هستند ولی اندکی تفاوت بین آنها وجود دارد. شیشه سرخ دعوا و خشم و غضب است. سیاه خوب نیست و زرد نشان آن است که دری از فرج مقابل شما وجود دارد و چنانچه مشکلی در زندگیتان هست با همت و اراده می‌توانید آن مشکل را رفع نمائید. اگرِشیشه شکسته بود نشان از شکستگی دل است.

 
 • تعداد صفحات :21
 • 1  
 • 2  
 • 3  
 • 4  
 • 5  
 • 6  
 • 7  
 • ...  
 

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : هدیه

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان