تبلیغات
دل خون - جشن رمضان یا مراسم رقاصی؟! +تصاویر
دل خون
   بازی آنلاین

تبلیغات

جشن رمضان یا مراسم رقاصی؟! +تصاویر

جدیدترین اخباردر{فار30کلاب}

برنامه‌های متنوعی تحت عنوان "شب‌های رمضان" (!) در برلین اجرا می‌شوند. برخی خوانندگان و رقاصان ایرانی مقیم آلمان هم در این برنامه‌ها شرکت دارند. آنها و برنامه‌گذاران معتقدند که برنامه‌ها در راستای هدف خود موفق بوده‌اند. که البته هدف آنها کاملا واضح است...


به گزارش خبرنگار بین الملل شبکه خبری آتی نیوز؛ پس از لندن، توکیو و پاریس، اکنون پایتخت آلمان هم میزبان ثابت سلسله‌ برنامه‌های ضد اسلامی "شب‌های رمضان" شده است. در چهارمین دور "شب‌های رمضان" خوانندگان و رقاصانی از کشورهای گوناگون برنامه های  اجرا می کنند.


به گفته‌ برنامه‌گذاران "شب‌های رمضان"، ماه رمضان فرصتی ایجاد می‌کند تا با رقص، تئاتر، فیلم، موسیقی و جلسه‌های بحث و تبادل نظر، برلینی‌ها را به یکدیگر نزدیک‌تر کرد. (!)

عکس ها+بقیه ی متن درادامه مطلب

کنسرت‌های جاز برخی ایرانیان مقیم و خوانندگان زن ایرانی، از جمله نقاط زننده این مراسمات به اصطلاح مذهبی به شمار می رود. یکی از خوانندگان زن ایرانی، به همراه خوانندگان صهیونیستی، بخشی هایی از قرآن کریم و تورات را به صورت جاز به نمایش درآوردند.

گفتنی است بودجه این سری برنامه های ضد اسلامی در آلمان به عهده وزارت امور خارجه این کشور بوده است. واضح است هدف این افراد در این نوع برنامه ها، نه تنها تبلیغ دین اسلام و ماه مبارک رمضان نیست، بلکه به اسم پیوند فرهنگی، قصد 
دارند وجهه اسلام و تعالیم اسلامی را در جهان لکه دار کنند

اخباردر{فار30کلاب}

اخباردر{فار30کلاب}اخباردر{فار30کلاب}


درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : هدیه

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان